مشاهده و پیگیری لیست کامل مرسولات پستی

 

باسلام و احترام

با توجه به ارسال بسته های همایش به وسیله پست پیشتاز به آدرس کاربران، جهت مشاهده شماره مرسوله مربوط به هر صاحب پنل کاربری، بر روی تصویر زیر کلیک و دانلود فرمائید. پژوهشگران محترم می توانند به منظور رهگیری بسته خود و زمان دریافت آن مراحل زیر را دنبال نمایند :

 

1- یافتن نام  و شماره مرسوله خود از بین صفحات فایل ارسالی

2- مراجعه به سایت رهگیری مرسولات پستی شرکت پست به آدرس :  http://tntsearch.post.ir

3- وارد نمودن شماره مرسوله و سپس جستجوی مرسوله خود جهت دریافت اطلاعات کامل مسیر حرکت مرسوله

                                                                                                                                                                             باتشکر

                                                                                                                                                                                          دبیرخانه کنفرانس

اختتامیه کنفرانس

اولین کنفرانس ملی پژوهشهای کاربردی در علوم و مهندسی در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری برگزار شد

به لطف و یاری خداوند و همت کلیه عزیزان علمی و اجرایی  و همچنین استقبال گسترده پژوهشگران گرامی " اولین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی " در تاریخ پنجم مرداد ماه 1396 در محل موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد، با موفقیت اجرا گردید.

در این کنفرانس، پس از خوش آمدگویی توسط آقای دکتر علیرضا موحدیان مدیر پژوهشی مؤسسه ، دکتر حسین حاتمی نژاد عضو هیات علمی دانشگاه تهران و دبیر علمی کنفرانس به سخنرانی علمی پرداختند و در ادامه آقای دکتر شهاب الدین سعیدیان، دبیر اجرایی کنفرانس با اشاره به اینکه این کنفرانس با عنوان پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی، با هدف کاربردی کردن پژوهش ها و در واقع نزدیکی "نگاه و عمل" برنامه ریزی شده، بیان کرد: با توجه به افزایش روز افزون کنفرانس های صرفا پژوهشی در سطح کشور، تلاش و هدف اصلی ما در راستای برگزاری یک کنفرانس باکیفیت بوده وبا تبلیغات بسیار کم و فقط در سطح اساتید و دانشگاههای مختلف، توانستیم در محورهای مختلف ۵۶۰ مقاله دریافت نماییم که با توجه به داوری جدی توسط ۱۱۳ داور برجسته از اقصی نقاط کشورکه هرمقاله توسط ۳ داور بررسی شد و 55 مقاله که کیفیت لازم را دارا نبودند، رد شدند.در ادامه و پس از مراسم افتتاحیه،برنامه مقالات شفاهی در شش پنل تخصصی ارائه گردیدند. در مراسم اختتامیه کنفرانس نیز از مقالات و داوران برتر و اعضای کمیته علمی  و همچنین کمیته اجرایی تقدیر به عمل آمد.

امیدواریم که این رویداد علمی بتواند بازخورد مناسب را برای کلیه شرکت کنندگان فراهم نموده باشد و راهی بسوی پیشرفت برای پژوهشگران کشور عزیزمان روشن کرده باشد.

شایان ذکر است تاریخ دومین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی  با در نظر گرفتن کمیسیون های تخصصی ویژه توسط موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد ،به زودی اعلام خواهد شد.

                                                                                                        باتشکر

                                                                                                    دبیر خانه کنفرانس

اطلاعیه پستی مدارک

Related image

 

 

قابل توجه پژوهشگرانی که در روز برگزاری کنفرانس حضور نداشتند، تمامی مدارک کنفرانس آخر مردادماه از طریق پست ارسال می شود.

 

 با تشکر         

دبیرخانه کنفرانس

اسامی پژوهشگران و داوران برتر کنفراس

لیست ارائه مقالات شفاهی شرکت کنندگان حضوری و سین برنامه کنفرانس

                                          

  سین برنامه کنفرانس

 

لیست ارائه مقالات بصورت شفاهی

                     

فرمت جدید ارائه مقاله

قابل توجه شرکنندگان محترم

فرمت جدید برای مقالات شفاهی و پوستری در داخل سایت قرار داده شد، لطفا مطابق فرمت جدید مقالات خود را تهیه و در روز برگزاری کنفرانس همراه خود آورده و به مسئول دبیرخانه کنفرانس تحویل دهید.

باتشکر

برنامه برگزاری در کنفرانس

قابل توجه شرکت کنندگان حضوری در کنفرانس

اولین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی در روز پنجشنبه  1396/05/05، از ساعت 8:00 صبح الی 16:00 بعداز ظهر در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری، برگزار خواهد شد. همچنین بزودی لیست افراد ارائه کننده شفاهی و پوستری همراه با مقالات و داوران برتر اعلام خواهد شد، تا مدارک ارائه خود را آماده نمایند. قابل ذکر است که جزئیات برنامه کنفرانس در روز برگزاری ارائه خواهد شد.

آدرس: خراسان رضوی - مشهد - بلوار سرافرازان - سرافرازان 9 - مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری

اطلاعیه مهم ***

با عرض سلام و احترام

خدمت پژوهشگران و داوران محترم کنفرانس

 

با توجه به درخواست های مکرر و استقبال فراوان مبنی بر تمدید مهلت ارسال و ثبت نام در کنفرانس، جهت احترام به شما سروران گرامی و با تصمیم شورای سیاستگذاری کنفرانس، مهلت ارسال مقالات تا پایان روز 31 تیرماه 1396 و ثبت نام نهایی مقالات تا پایان روز 1 مردادماه 1396 تمدید شده است. لذا از تمامی پژوهشگران گرامی تقاضا می شود با توجه به برگزاری کنفرانس در تاریخ 5 مرداد ماه 1396 در موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری، در این فرصت مناسب نسبت به ارسال مقالات و ثبت نام نهایی اقدام فرمائید.

همچنین بزودی، لیست سخنرانان و برنامه زمانبندی برگزاری کنفرانس، همراه با افراد ارائه کننده شفاهی، داوران برتر و پژوهشگران برتر اعلام و در سایت قرار داده خواهد شد.

 

                                                                                                                                                                            با تشکر

                                                                                                                                                                                                        دبیرخانه کنفرانس

نحوه تحویل پوستر به دبیرخانه کنفرانس - حضوری و غیر حضوری

 

 جهت مشاهده نحوه تحویل پوستر به دبیرخانه کنفرانس - حضوری و غیر حضوری به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

: قابل توجه پژوهشگرانی که مقالات آن ها مورد تایید پذیرش نهایی قرار گرفته اشت، دبیرخانه کنفرانس امکان دریافت گواهی موقت پذیرش را قبل از برگزاری کنفرانس فراهم کرده است، لذا نویسندگان مسئول مقالات، می توانند با ارائه درخواست خود به ایمیل دبیرخانه کنفرانس info@eqbalconf1.ir، نسبت به دریافت گواهی موقت اقدام نمایند. ***

                                                                                                                                                                   با سپاس و احترام

معرفی کنفرانس

مؤسسه آموزش عالی اقبال لاهوری مشهد، اولین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی را با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوري را در تاريخ تمدید شده 5 و 6 مرداد ماه 1396 برگزار خواهد کرد (تاریخ قبل تمدید 6 اسفندماه 1395می باشد). هدف اصلي این کنفرانس  ايجاد بستري شايسته براي نمايش و نقد آخرين يافته هاي علمی و پژوهشی دانشجویان و استادان در راستاي توليد علم و فراهم آوردن محيطي براي تعاملات سازنده فكري است. کنفرانس در سطح ملی برگزار شده و دارای امتیاز پژوهشی برای تمام پژوهشگران بوده که از تمام مقاله‌های تحقیقی، مروری، پژوهشی و... این محورها استقبال می‌کند. لذا بدینوسیله از اساتید، پژوهشگران، متخصصان، دانشجویان تحصیلات تکمیلی گرایش‌های مختلف علوم دعوت می شود....

تمدید مهلت ارسال مقالات و برگزاری کنفرانس

        

به گزارش دبیرخانه اولین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی، با توجه به استقبال پژوهشگران محترم در روزهای پایانی و تماس های مکرر علاقمندان به شرکت در این کنفرانس و نیز با توجه به تداخل مناسبت های مختلف از جمله (کنکور دکتری، کارشناسی ارشد، انتخابات و ...) برای انجام هماهنگی های لازم، این کنفرانس با تصمیم شورای سیاستگذاری، به تاریخ 5 و 6 مردادماه 1396 تمدید گردیده است. این تصمیم با هدف بهره گیری از حضور و مشارکت عده کثیری از علاقمندان، صاحبنظران، اساتید و دانشجویان محترم می باشد. لازم به ذکر است تاریخ اعلام شده تحت هیچ شرایطی غیر قابل تمدید بوده، لذا از تمامی پژوهشگران گرامی تقاضا می شود در این فرصت مناسب نسبت به ارسال مقالات تا پایان روز 15 تیرماه 1396 اقدام نمایند.

همچنین نظر به ارج نهادن به پژوهشگرانی که مقاله آن ها مورد پذیرش نهایی قرار گرفته است و نیاز به گواهی پذیرش قبل از برگزاری کنفرانس را دارند، می توانند با ارائه درخواست خود به ایمیل دبیرخانه کنفرانس، گواهی موقت را دریافت نمایند. 

                                                                                                                                                                                             با تشکر

                                                                                                                                                                                            دبیرخانه کنفرانس

اطلاعیه

سخنرانان کلیدی کنفرانس

برای مشاهده لیست کارگاه ها و ورکشاپ های کنفرانس بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

حمایت و مشارکت در کنفرانس

نمایه کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

کد اختصاصی مجوز کنفرانس: 01007-95161

 احتراماً به عرض می رسانیم که پیرو سیاست های وزارت محترم علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران مبنی بر ثبت همایش ها و کنفرانس های داخلی در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC و بخشنامه ارائه شده به دانشگاهها مبنی بر اینکه تنها این نوع کنفرانس ها دارای اعتبار بوده و حائز اخذ نمره و امتیاز پژوهشی می شوند با افتخار اعلام می دارد که موسسه آموزش عالی اقبال لاهوری با مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اولین کنفرانس ملی پژوهش های کاربردی در علوم و مهندسی را در شهر مشهد در این پایگاه ثبت و بطور رسمی اجازه استفاده از لوگو این پایگاه محترم را پیدا کرده است.

 قابل ذکر است که، تمامی مقالات بعد از اتمام کنفرانس به صورت رایگان جهت انتشار و نمایه سازی به پایگاه ISC ارسال خواهند شد.

 لینک ثبت شده کنفرانس در پایگاه ISC

اخبار

حامیان علمی و رسانه ای